o nas
początki

LAVA to fabryka urządzeń grzewczych prężnie rozwijająca się i działająca w sektorze ogrzewania od niemal 15 lat. Jesteśmy polskim producentem oferującym najwyższej jakości urządzenia grzewcze, które goszczą w waszych domach już wiele lat. Doświadczenie naszej załogi sięga znacznie dłużej ponieważ założyciele Nikodem Szymkowiak i Michał Tomczak produkcją kominków a przede wszystkim płaszczem wodnym zajmują  się całe życie. Pasja do dostarczania wysokiej jakości produktów i rodzinny charakter marki spowodowały że misję produkcji kolejnych rozwiązań kontynuuje dla Państwa już kolejne pokolenie.

rozwój

Naturalnym krokiem w rozwinięciu naszych perspektyw było poszerzenie kompetencji o produkcję kotłów centralnego ogrzewania. Zarówno kotły jak termokominki pełnią podobną funkcję w układzie grzewczym dlatego bazując na posiadanej wiedzy możemy zaoferować również rozwiązania z dziedziny kotlarskiej. Zatem w aktualnym katalogu produktów goszczą nie tylko wkłady kominkowe z płaszczem wodnym i wkłady powietrzne ale i kotły centralnego ogrzewania.

Skąd jesteśmy

Nasza fabryka znajduje się w Głownie, gdzie codziennie produkujemy coraz nowsze rozwiązania do waszych salonów i kotłowni. W Głownie znajduje się również salon gdzie można zobaczyć każdy produkowany model. Znajdziecie nas w sieci dystrybucji w całej Polsce i Europie. 

Shopping Cart